obr_respondenti obr_anketari
admeter MML marketingova reseni spolecnost a politika software

ZAUJÍMAVOSTI

05dec

Prieskum Radioprojekt

Nové dáta za 9. až 11. etapu 2022

V decembri 2022 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie výsledky počúvanosti rozhlasových staníc z prieskumu Radioprojekt za 9. až 11. etapu 2022. Dáta sú využívané k optimalizácii MML-TGI a sú najkomplexnejším popisom slovenského rádiového éteru. Tohto prieskumu sa ročne zúčastní 12.000 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac

25nov

Exkluzívny prieskum pre RTVS (november 2022)

Volebný model, potenciál a jadrá politických strán. Názory na aktuálne témy a historické udalosti

Pozrite si výstupy z Exkluzívneho prieskumu pre RTVS. Z aktuálneho volebného modelu vyplýva, že najvyššou volebnou podporou disponuje strana HLAS nasledovaná stranou SMER. Obe strany majú pomerne veľké volebné jadrá a disponujú vysokým volebným potenciálom. V záverečnej správe sa dozviete aj viac o názoroch obyvateľov na post prezidenta, 17. november, vnímanie národností a minorít alebo hodnotenie vlády.

čítaj viac

08nov

Národný prieskum MML-TGI®

Nové dáta za 2. a 3. kvartál 2022

V novembri 2022 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie mediálne výsledky pre tlač, rádiá aj televízie za 2. a 3. štvrťrok 2022. Dáta sú súčasťou rozsiahleho Národného prieskumu MML-TGI®, ktorý okrem konzumácie médií sleduje tiež životný štýl a spotrebné správanie obyvateľov Slovenska vo viac ako 200 kategóriách tovaru a služieb. Prieskumu sa ročne zúčastní 8000 ľudí. Tlačová správa.

čítaj viac