obr_respondenti obr_anketari
admeter MML marketingova reseni spolecnost a politika software

ZAUJÍMAVOSTI

22feb

Tlačová správa MML Omnibus – Najobjektívnejšie televízne spravodajstvo

Nové výsledky 4. kvartál 2020

Vo februári vydala spoločnosť Median SK tlačovú správu na tému najobjektívnejšie spravodajstvo. Prieskum prebiehal v období október až december 2020 a zúčastnilo sa ho 2.070 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac

02feb

Národný prieskum MML-TGI®

Nové dáta za 3. a 4. kvartál 2020

Vo februári 2021 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie mediálne výsledky pre tlač, rádiá aj televízie za 3. a 4. štvrťrok 2020. Dáta sú súčasťou rozsiahleho Národného prieskumu MML-TGI®, ktorý okrem konzumácie médií sleduje tiež životný štýl a spotrebné správanie obyvateľov Slovenska vo viac ako 200 kategóriách tovaru a služieb. Prieskumu sa ročne zúčastní 8000 ľudí. Tlačová správa.

čítaj viac

21jan

Exkluzívny prieskum pre RTVS

Aktuálny volebný model a názory obyvateľov na inštitúcie, očkovanie a aktuálne témy

Najvyššou volebnou podporou v hypotetických voľbách aj naďalej disponuje strana HLAS, nasledovaná koaličnými stranami OĽANO a SAS. Do parlamentu by sa dostali aj strany ĽSNS, SMER, Progresívne Slovensko a SME RODINA. Podpora najsilnejšie vládnej strany OĽANO v porovnaní s výsledkami volieb z februára 2020 výraznejšie klesla. Naopak v porovnaní s voľbami si výrazne polepšila SAS. Z aktuálneho prieskumu sa dozviete viac aj ohľadom názorov na súčasné opatrenia,

čítaj viac