obr_respondenti obr_anketari
admeter MML marketingova reseni spolecnost a politika software

ZAUJÍMAVOSTI

24nov

Exkluzívny prieskum pre RTVS

Volebný model a potenciál politických strán – november 2020.

Novovzniknutá strana HLAS disponuje najvyššou podporou. Podpora najsilnejšej vládnej strany OĽANO v porovnaní s výsledkami volieb z februára 2020 výraznejšie klesla, podobne ako aj podpora ZA ĽUDÍ, ktorej by sa nepodarilo prekonať 5 % kvórum pre vstup do parlamentu. V porovnaní s výsledkom volieb z februára 2020 si výraznejšie polepšila najmä koaličná SAS. Výraznejší prepad v porovnaní s voľbami môžeme pozorovať aj v prípade opozičného SMERU.

čítaj viac

24nov

Exkluzívny prieskum pre RTVS

Názory obyvateľov Slovenskej republiky na aktuálne spoločenské a politické témy.

Ako vnímajú ľudia opatrenia prijaté počas II. vlny pandémie? Voliči, ktorých strán sa plánovali zúčastniť celoplošného testovania? Aké boli dôvody účasti alebo neúčasti Slovákov na celoplošnom testovaní? Odpovede na tieto otázky a množstvo ďalších sa dozviete z exkluzívneho prieskumu pre RTVS. Viac sa dozviete v prieskume.

čítaj viac

10nov

Prieskum Radioprojekt

Nové dáta za 8. až 10. etapu 2020

V novembri 2020 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie výsledky počúvanosti rozhlasových staníc z prieskumu Radioprojekt za 8 až 10. etapu 2020. Dáta sú využívané k optimalizácii MML-TGI a sú najkomplexnejším popisom slovenského rádiového éteru. Tohto prieskumu sa ročne zúčastní 12.000 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac