obr_respondenti obr_anketari
admeter MML marketingova reseni spolecnost a politika software

ZAUJÍMAVOSTI

21jan

Exkluzívny prieskum pre RTVS

Aktuálny volebný model a názory obyvateľov na inštitúcie, očkovanie a aktuálne témy

Najvyššou volebnou podporou v hypotetických voľbách aj naďalej disponuje strana HLAS, nasledovaná koaličnými stranami OĽANO a SAS. Do parlamentu by sa dostali aj strany ĽSNS, SMER, Progresívne Slovensko a SME RODINA. Podpora najsilnejšie vládnej strany OĽANO v porovnaní s výsledkami volieb z februára 2020 výraznejšie klesla. Naopak v porovnaní s voľbami si výrazne polepšila SAS. Z aktuálneho prieskumu sa dozviete viac aj ohľadom názorov na súčasné opatrenia,

čítaj viac

12jan

Prieskum Radioprojekt

Sumárne dáta za 1. až 12. etapu 2020

V januári 2021 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie sumárne výsledky počúvanosti rozhlasových staníc z prieskumu Radioprojekt za 1. až 12. etapu 2020. Dáta sú využívané k optimalizácii MML-TGI a sú najkomplexnejším popisom slovenského rádiového éteru. Tohto prieskumu sa zúčastnilo 12.596 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac

11jan

Prieskum Radioprojekt

Nové dáta za 10. až 12. etapu 2020

V januári 2021 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie výsledky počúvanosti rozhlasových staníc z prieskumu Radioprojekt za 10 až 12. etapu 2020. Dáta sú využívané k optimalizácii MML-TGI a sú najkomplexnejším popisom slovenského rádiového éteru. Tohto prieskumu sa ročne zúčastní 12.000 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac