obr_respondenti obr_anketari
admeter MML marketingova reseni spolecnost a politika software

ZAUJÍMAVOSTI

09jún

Názory a postoje na omamné a psychotropné látky

Názory obyvateľov Slovenskej republiky na témy týkajúce sa omamných a psychotropných látok

Užívanie drog inými schvaľuje len 5 % opýtaných. Takmer 94 % opýtaných deklaruje, že skôr alebo určite neschvaľujú užívanie drog. Napriek tomu, že užívanie drog inými schvaľuje len 5 % opýtaných, až štvrtina Slovákov deklaruje, že aspoň raz v živote užili nejakú drogu. Prevažná väčšina z tých, ktorí užili aspoň raz nejakú drogu, deklaruje skúsenosť s užitím marihuany (85 %).

čítaj viac

28máj

Tak trochu iný rok

Online prezentácia MML-TGI

Vo štvrtok 27.5. realizovala spoločnosť MEDIAN SK online prezentáciu MML-TGI pod názvom „Tak trochu iný rok“. Na prezentácii odznelo niekoľko zaujímavých príspevkov, ktoré sa venovali najmä vplyvu pandémie a opatrení na správanie sa Slovákov, ale aj Čechov v rôznych oblastiach. Viac sa dozviete z jednotlivých prezentácii.
Pandemia_a_spravanie.
Spotrebne_spravanie.
Media.
Dovolenky.

čítaj viac

26máj

Prieskum Radioprojekt

Nové dáta za 2. až 4. etapu 2021

V máji 2021 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie výsledky počúvanosti rozhlasových staníc z prieskumu Radioprojekt za 2. až 4. etapu 2021. Dáta sú využívané k optimalizácii MML-TGI a sú najkomplexnejším popisom slovenského rádiového éteru. Tohto prieskumu sa ročne zúčastní 12.000 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac