obr_respondenti obr_anketari
admeter MML marketingova reseni spolecnost a politika software

ZAUJÍMAVOSTI

17jún

Prieskum Radioprojekt

Nové dáta za 3. až 5. etapu 2022

V júni 2022 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie výsledky počúvanosti rozhlasových staníc z prieskumu Radioprojekt za 3. až 5. etapu 2022. Dáta sú využívané k optimalizácii MML-TGI a sú najkomplexnejším popisom slovenského rádiového éteru. Tohto prieskumu sa ročne zúčastní 12.000 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac

01jún

Tlačová správa MML Omnibus – Najobjektívnejšie televízne spravodajstvo

Nové výsledky 1. kvartál 2022

V júni vydala spoločnosť MEDIAN SK tlačovú správu na tému najobjektívnejšie spravodajstvo. Prieskum prebiehal v období január až marec 2022 a zúčastnilo sa ho 2.081 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac

25máj

Konferencia MML-TGI®

Spoločnosť v období krízy

Po troch rokoch sme mali príležitosť sa osobne stretnúť s našimi klientmi a priateľmi na veľkej konferencii. MEDIAN SK v pondelok 23.5.2022 zorganizoval konferenciu ku svojmu jedinečnému kontinuálnemu projektu MML-TGI, ktorý realizuje na Slovensku už viac ako 25 rokov. So svojimi príspevkami vystúpili riaditeľ výskumu Michal Mislovič a riaditeľ kontinuálnych prieskumov, Vladimír Kožíšek, ktorí sa vo svojich príspevkoch zamerali na zmeny správania a názorov obyvateľov Slovenskej republiky počas pandémie v komparatívnom pomere k obdobiu pred pandémiou a po nej.

čítaj viac