obr_respondenti obr_anketari

Programátor C#

MEDIAN, s.r.o. – úspešná česká spoločnosť, s pobočkou v Bratislave, pôsobiaca v oblasti prieskumu trhu, verejnej mienky a vývoja software, zaoberajúca sa tiež vývojom nových technológií na hranici SW a elektrotechniky hľadá do tímu praktikujúceho SCRUM senior vývojára v C# pre prácu na vývoji projektu nového komplexného SW pre zber a spracovanie dát. Ponúkame Vám uplatnenie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, prístup k moderným technológiám, zodpovedajúce finančné ohodnotenie a ďalšie zamestnanecké výhody.

Náplň práce:

Predpokladáme uplatnenie v oblasti vývoja, analýzy (aplikačného návrhu) a tvorby užívateľského
rozhrania.

Ponúkame:

– Prácu v malom a mladom kolektíve praktikujúcom SCRUM
– Priestor pre vlastnú kreativitu a rozvoj
– Možnosť čiastočnej práce z domu (po zapracovaní)
– Dlhodobú perspektívu a zázemie stabilnej spoločnosti

Požadujeme:

– Schopnosť analytického myslenia a tímovej spolupráce
– Dobré komunikačné schopnosti (slovom i písmom)
– Znalosť OOP a návrhových vzorov
– Znalosť .NET (C#, Visual Studio)
– Znalosť relačných databáz (návrh, správa – hlavne MS SQL)
– Minimálne 3 roky v programovaní C#
– Minimálne pasívna znalosť angličtiny
– Ochotu stále sa učiť
– Spoľahlivosť

Uvítame:

– Skúsenosti s ORM nástrojmi (NHibernate, Entity Framework)
– Skúsenosti s praktikovaním TDD
– Skúsenosti s WPF, WCF
– Skúsenosti s nástrojmi ako je SVN, Jira, práca s Wiki, R#, MS Build alebo Ant
– Zručnosti v oblasti user experience design a grafiky

Miesto výkonu práce: Praha 9, alebo Bratislava (podľa dohody)
Nástup: ihneď

Svoje životopisy zasielajte na adresu MEDIAN, s.r.o., Národních hrdinů 73, 190 12 Praha 9, alebo e-mailom: personalni@median.cz, tel. 225 301 123.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do troch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole
výberového konania daná prednosť inému kandidátovi.