obr_respondenti obr_anketari
admeter MML marketingova reseni spolecnost a politika software

ZAUJÍMAVOSTI

16nov

Volebný model

Október 2018

Spoločnosť MEDIAN SK sa po dlhšom období spôsobenom optimalizáciou metodológie vracia k pravidelnému vydávaniu volebného modelu. Z aktuálneho volebného modelu vyplýva, že podpora najsilnejšej vládnej strany SMER je mierne nižšia ako volebný výsledok z marca 2016. Oproti voľbám si mierne polepšili strany SAS a SNS, ale aj SME RODINA. Šancu na prienik do parlamentu by mali aj poslanci KDH. K hranici 5 % potrebných na vstup do parlamentu sa priblížil aj nový politický subjekt SPOLU – Občianska demokracia.

čítaj viac

14nov

Prieskum Radioprojekt

Nové dáta za 8. až 10. etapu 2018

V novembri 2018 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie výsledky počúvanosti rozhlasových staníc z prieskumu Radioprojekt za 8. až 10. etapu 2018. Dáta sú využívané k optimalizácii MML-TGI a sú najkomplexnejším popisom slovenského rádiového éteru. Tohto prieskumu sa ročne zúčastní 12.000 respondentov. Tlačová správa.

čítaj viac

12nov

Národný prieskum MML-TGI®

Nové dáta za 2. a 3. kvartál 2018

V novembri 2018 predstavila spoločnosť Median SK najnovšie mediálne výsledky pre tlač, rádiá aj televízie za 2. a 3.štvrťrok 2018. Dáta sú súčasťou rozsiahleho Národného prieskumu MML-TGI®, ktorý okrem konzumácie médií sleduje tiež životný štýl a spotrebné správanie obyvateľov Slovenska vo viac ako 200 kategóriách tovaru a služieb. Prieskumu sa ročne zúčastní 8000 ľudí. Tlačová správa.

čítaj viac